Ewelina Świderska

Ewelina Świderska

Mistrz fryzjerstwa. Właścicielka eM sTudio i eM sTudio barber shop.

Jestem liderką i menadżerką kilkudziesięcioosobowego zespołu. Posiadam ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zawodzie oraz piętnaście lat doświadczenia w zarządzaniu salonem. Ukończyłam Akademię Lidera, Menadżera oraz Akademię Trenerów Mentalnych. Jestem także certyfikowanym coachem systemowym.

Jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu przekazuję wiedzę młodzieży i przygotowuję ich do zdania egzaminu czeladniczego oraz samodzielnej pracy w salonie. Obecnie przygotowuj się do nowego projektu eM Hair Biznes, który będzie wspierał właścicieli salonów fryzjerskich i barber shopów.

Jestem absolwentką akademii strzeżeń Pivot Point, którą kocham całym sercem. Odbyłam także szkolenia w zgodzie z filozofią strzeżeń Vidala Sassoona z Education by Dobrawa, Pacura Education, Senzi Education, Vidal Sassoon Academy-Berlin. Moim celem jest stworzenie fryzury, dopasowanej do osobowości i stylu życia mojej klientki.Cenie precyzyjne cięcie, po którym włosy łatwo i szybko się stylizują. Moją misją jest zwiększenie poczucie pewności siebie u moich klientek.
"Jeśli Ty nie wyglądasz dobrze, ja też nie wyglądam dobrze"!

Prywatnie "całe życie w procesie...". Nieustannie uczę się miłości do siebie samej, aby dawać więcej dla świata i ludzi. Równowagę i spokój zapewnia mi codzienna joga i medytacja. Energii, motywacji i inspiracji dostarczają mi podróże, rozmowy z ciekawymi ludźmi , książki. Jestem mamą i żoną - to moje najtrudniejsze a zarazem najpiękniejsze doświadczenie życiowe.