Ewelina Świderska

Ewelina Świderska

Właścicielka i manager eM sTudio, liderka zespołu, Mistrz fryzjerstwa.

JAKO FRYZJER

Pracuję w zgodzie z filozofią strzyżeń Vidala Sassoona, słynnego brytyjskiego stylisty fryzur. Wiedzę czerpię od najlepszych specjalistów w Europie i na świecie(Dobrawa House of Hair Education, Akademia Vidal Sassoon Berlin, Salon International Londyn,Ulyana Aster, Moroccanoil Academy) Jestem absolwentką amerykańskiej szkoły strzyżeń Pivot Point. Posiadam tytuł Doradca Goldwell oraz Master Colorist Technical. Bycie Mistrzem fryzjerstwa pozwala mi przekazywać wiedzę młodzieży, na temat wspaniałej sztuki fryzjerstwa.

Razem z zespołem regularnie odwiedzamy wydarzenia fryzjerskie (targi, kongresy, szkolenia) i modowe (Eastern Fashion Week, Inny Wymiar Mody, Noise Londyn). Pracowaliśmy przy pokazach mody takich projektantów jak Maciej Zień, Gosia Baczyńska, Michał Starost czy Jacob (Jakub Bartnik). Czeszemy do sesji zdjęciowych, spektakli teatralnych, pokazów mody ślubnej.

Wierzę, że wygląd to przedłużenie naszej osobowości i temperamentu. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, by podnieść pewność siebie moich klientek. Jestem autorką licznych metamorfoz, które poprawiły jakość życia niejednej kobiety. To one przynoszą mi największą satysfakcję. Cenię precyzyjne cięcie, po którym włosy pięknie się układają. Fryzjerstwo to moja największa życiowa pasja.

JAKO PRZEDSIĘBIORCZYNI

Jestem liderką i managerką w swoim salonie. Mój priorytet to rozwój kilkunastuosobowego zespołu, więc nieustannie biorę udział w szkoleniach z zakresu zarządzania:
- Akademia Lidera (Szkoła Inspiracji)
- Akademia Managera – Iwona Marhulets
- Zespół marzeń – Kamila Rowińska
- Profesjonalny Kurs Coachingu Systemowego-Beata Skowrońska

Jestem członkinią Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm oraz Cechu Rzemiosł Różnych.

JAKO KOBIETA

Podoba mi się idea Ery Nowych Kobiet (projektu Joanny Przetakiewicz) – „Doceniaj, nie oceniaj”. Zawsze będę wspierała kobiety i cieszyła się z ich sukcesów. Bycie mamą i żoną jest dla mnie największym wyzwaniem, nieustanną pracą nad sobą i relacjami z drugim człowiekiem. Satysfakcję staram się odnaleźć na każdym życiowym przystanku, a po drodze poznaję samą siebie. Równowagę osiągam, ćwicząc jogę i medytując. Uwielbiam czytać książki, to relaksuje mnie najbardziej.