Dostawa i płatność

EM STUDIO

DOSTAWA PŁATNA

Przy zakupach obowiązuje dostawa płatna według poniższego cennika dostaw:

  1. kurier przedpłata: 19 zł
  2. kurier za pobraniem płatny przy odbiorze: 19 zł

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Zamówienia staramy się wysyłać tak szybko, jak to możliwe.  Czas realizacji zamówień może być różny w zależności od rodzaju asortymentu. Przewidywany czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze.

W czas realizacji zamówienia nie jest wliczany czas wysyłki. Czas wysyłki zależny jest od miejsca docelowego wysyłki oraz od regulaminu firmy przewozowej. Zazwyczaj wynosi on od 1 do 2 dni roboczych. O szczegóły prosimy pytać w mailu: salon@emstudio.bialystok.pl

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-12.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Towary na specjalne zamówienie dostarczane są w terminie ustalonym indywidualnie z klientem.

PŁATNOŚCI

Za swoje zamówienie możesz zapłacić korzystając z szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych, które w naszym imieniu realizuje firma tpay.com. Tpay.com udostępnia najszerszy wachlarz płatności co daje gwarancje realizacji transakcji w trybie online w największym zakresie na rynku.

Przelew

Za swoje zakupy możesz zapłacić tradycyjnym przelewem na nasze konto bankowe. Dane do przelewu bankowego:

EM STUDIO Ewelina Świderska
ul. Młynowa, nr 60, lok. 1
15-404 Białystok
Bank: ING
Numer konta: 1110 5010 2510 0000 9210 9400 53
Tytuł przelewu: Zamówienie nr: “TWÓJ NUMER ZAMÓWIENIA”

Wysyłka za pobraniem – gotówka przy odbiorze

Zapłacisz  w momencie otrzymania paczki – ten sposób płatności jest dostępny w przypadku dostawy Kurierem. W przypadku wysyłki towaru z opcją pobrania nie obowiązuje darmowa wysyłka. Koszt dostawy wynosi wtedy 19 zł.