Zwroty i reklamacje

EM STUDIO

ZWROTY

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego na odległość produktu. Jest możliwość odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni kalendarzowych bez podawania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Można to zrobić pisemnie na adres EM STUDIO Ewelina Świderska ul. Młynowa, nr 60, lok. 1, 15-404 Białystok lub mailowo na adres salon@emstudio.bialystok.pl. Szczegółowa procedura zwrotu jest możliwa do przeczytania w punkcie 7. naszego regulaminu.  Koszt wysyłki zwracanego towaru pokrywa klient.

Zwracany bez podania powodu produkt musi spełniać poniższe warunki:
– Przyjmujemy jedynie nieużywane produkty z metką.
– Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
– Konsument zgłosi zwrot w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu.

Przedmioty hand-made i wykonane na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotom.

Klient otrzymuje zwrot wartości zakupionego towaru – bez kosztów jego wysyłki.

REKLAMACJE

Klient ma prawo dokonać reklamacji w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu, jeśli zakupiony produkt posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z umową. Aby dokonać reklamacji prosimy o wykonanie następujących czynności:

– Pobranie oraz wypełnienie formularza reklamacyjnego – pobierz
– Odesłanie paczki z wadliwym produktem oraz formularzem reklamacyjnym.

Reklamowany towar wysyłany jest na koszt kupującego i odsyłany na koszt sprzedawcy (dotyczy naprawy lub wymiany). W przypadku, gdy dochodzi do zwrotu pieniędzy, klient otrzymuje na podany numer konta zwrot wartości zakupionego towaru oraz zwrot kosztów wysyłki.

Reklamacji nie podlegają produkty z uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z nieprawidłowego użytkowania, lub użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem.

Dane do wysyłki: EM STUDIO Ewelina Świderska ul. Młynowa, nr 60, lok. 1, 15-404 Białystok, Polska. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny +48 798 708 833 lub mailowo: salon@emstudio.bialystok.pl