O nas

„Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość,
a jakość to jest w życiu luksus.”
Jacek Walkiewicz

Szanowni Państwo,

Mamy nadzieję, że wizyta w Salonie Em Studio sprawi Wam przyjemność. Dbając o Wasz wygląd pragniemy zmieniać Was wewnętrznie – aby metamorfoza nie zachodziła jedynie na głowie, ale również w eMocjach i w sercu. Zależy nam, abyście nabrali pewności siebie i wyszli z Salonu z uśmiechem na ustach i energią, aby podbijać świat!

Nasz Team kocha to, co robi, a swoją miłość przekłada na fryzury, wplatając w stylizację włosów eMocje i pasję. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach najwyższej klasy. Podążając za najnowszymi trendami nieustannie bierzemy udział w licznych wydarzeniach i szkoleniach z branży fryzjerskiej. 

Każdy Klient jest dla nas gwiazdą i zrobimy wszystko, abyś tak właśnie się poczuł. Dla Waszego komfortu podzieliliśmy salon na strefę kobiet i mężczyzn – Barber shop oraz luksusową strefę VIP, która tonie w kwiatach i przeszkleniach. 

Zapoznajcie się z naszym menu, które przygotowaliśmy, aby zadbać o Wasze dobre samopoczucie. Pyszna, aromatyczna kawa lub inny napój oraz aktualna prasa sprawią, że pobyt w salonie eM sTudio będzie niezapomnianą chwilą relaksu. Jesteśmy otwarci na państwa sugestie, wspólnie chcemy tworzyć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Białegostoku.

Team eM sTudio