Przedłużanie i zagęszczanie włosów

METODA KANAPKOWA, KERATYNOWA (MICRO, MINI, NANO)

Dzięki naszym metodom przedłużania i zagęszczania włosów twoje włosy będą wyglądać pięknie i naturalne a Twoje poczucie pewności siebie wzrośnie!

Pracujemy na wysokiej jakości włosach naturalnych farbowanych i najwyższej jakości włosach naturalnych virgin - nigdy niefarbowanych. Przed każdą wizytą wymagana jest indywidualna konsultacja ,na której ustalamy rodzaj, strukturę ,kolor i długość włosów. Czynniki te mają wpływ na wycenę usługi wraz z kosztem włosów.

METODA KANAPKOWA

Pasmo włosów na bezbarwnych (antyalergicznych silikonowych) taśmach, dokleja się tuż przy skórze do pasm własnych włosów. Powstałe w ten sposób połączenia między włosami, czyli tzw “kanapki” są płaskie, zazwyczaj mają 3cm szerokości i 2mm grubości. Własne włosy umieszczone są między dwiema taśmami, które tworzą wodoszczelne połączenie. Przedłużanie kanapkowe jest metodą, do której nie używa się temperatury, jest to także bardzo szybka metoda, która zajmuje zaledwie półtorej godziny. Pasma włosów należy przepinać, co 4-6 tygodni.

METODA KERATYNOWA MICRO, MINI, NANO

Metoda keratynowa, w której pojedyncze pasma włosów są mocowane poprzez ręczne formowanie łączenia keratynowego, którego wielkość jest dostosowana do rodzaju, struktury i gęstości własnych włosów klientki. Dzięki temu, efekt końcowy jest nie tylko subtelny, ale także trwały i naturalny. Włosy należy przepinać od 6-12 tygodni.

METAMORFOZY

Przesuń suwak na zdjęciu, aby zobaczyć efekt PRZED / PO