Przedłużanie i zagęszczanie włosów / CENNIK

METODA KANAPKOWĄ

Pasma włosów, na bezbarwnych (silikonowych) taśmach, które dokleja się tuż przy skórze do pasm prawdziwych włosów. Powstałe w ten sposób połączenia między włosami czyli tzw. “kanapki” są płaskie, lekkie, elastyczne i miękkie. Zapewnia to nie tylko minimalną widoczność, ale także duży komfort noszenia. Włosy klientki umieszczane są między dwiema taśmami, które tworzą wodoszczelne połączenie. Raz założone włosy wystarczają nawet na 9 miesięcy użytkowania, a korekty wykonuje się co 6–10 tygodni. Do przedłużenia włosów nie używa się wysokich temperatur czy szkodliwej chemii, co czyni metodę kanapkową najbezpieczniejszą metodą przedłużania włosów na rynku.

GOLDLINE PRO

Seria włosów GOLDLINE PRO jest ceniona na całym świecie za swoją miękość,połysk i jedwabiście gładką strukturę.
Ich sposób obróbki jest bardzo delikatny,a łuska zachowana jest w bardzo dobrej kondycji.Oferowane przez nas włosy słowiańskie są ścinane w jednym kierunku-tzw Remy(łuski włosowe skierowane są ku dołowi) Dzięki temu eliminowane jest nadmierne plątanie.Końce są pełne ,a włosy bardzo selekcjonowane.Włosy najbardziej popularne wśród profesjonalistów.Włosy nie są pokryte żadną substancją,a dzięki zachowanej pełnej łusce włosa charakteryzują się dłuższą żywotnością niż większość produktów dostępnych w Polsce.Okres gwarancji włosów wynosi 6 miesięcy.
Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość taśm Cena za opakowanie
Goldline PRO
Taśmy silikonowe
30 cm 3 cm 12 pojedynczych sztuk (6 kanapek) 470 zł
40 cm 3 cm 12 pojedynczych sztuk (6 kanapek) 570 zł
50 cm 3 cm 12 pojedynczych sztuk (6 kanapek) 770 zł
60 cm 3 cm 12 pojedynczych sztuk (6 kanapek) 970 zł

Cena przepinania:
1 kanapka  – 20 zł
6 kanapek, czyli 1 opakowanie – 120zł
*PRZEPINANIE TAŚM EXTENSIONS należy wykonywać co 4-6tygodni 

Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość taśm Cena za opakowanie
Goldline PRO
Taśmy z imitacją skóry głowy
50 cm 3 cm 12 pojedynczych sztuk (6 kanapek) 970 zł
60 cm 3 cm 12 pojedynczych sztuk (6 kanapek) 1170 zł

Cena przepinania:
1 kanapka  – 20 zł
6 kanapek, czyli 1 opakowanie – 120zł
*PRZEPINANIE TAŚM EXTENSIONS należy wykonywać co 4-6tygodni 

HAIRTALK EXTENSIONS 

Oferujemy przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą kanapkową firmy Hairtalk Extensions. W ofercie znaleźć można wiele rodzajów pasm, które są pochodzenia indyjskiego. Są w 100% z naturalnych włosów ludzkich najwyższej jakości. Łuska włosowa została zachowana, a włosy są zamocowane do taśmy zgodnie z jej naturalnym kierunkiem (Remy hair). Włosy hairtalk extensions są lekko falowane i puszące się, dlatego są zalecane dla klientek o podobnej strukturze włosów.

HAIRTALK EXTENSIONS – Pasma o szerokości 3 cm idealne dla uzyskania objętości, długości oraz efektów kolorystycznych. Indywidualnie przetworzone włosy zostały wtopione w elastyczną, niewyczuwalną taśmę.

Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość pasm Cena za opakowanie
Hairtalk Extensions 25 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 495 zł
Hairtalk Extensions 40 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 625 zł

HAIRTALK EXTENSIONS PLUS – Pasma o szerokości 3 cm, w których włosy zostały ręcznie implantowane w taśmę. Hairtalk extensions plus zostały stworzone tak, by od nasady imitowały skórę głowy, co pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu przedłużenia lub zagęszczenia fryzury. Kombinacja pasm hairtalk extensions i hairtalk extensions plus, jest idealna do użycia w rejonach skroni i korony włosów, szczególnie w przypadku cienkich lub delikatnych włosów.

Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość pasm Cena za opakowanie
Hairtalk Extensions  Plus 25 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 575 zł
Hairtalk Extensions Plus 40 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 725 zł

HAIRTALK EXTENSIONS PLUS Z ODROSTAMI – Pasma o szerokości 3 cm, w których włosy zostały ręcznie implantowane w taśmę. Hairtalk extensions plus z odrostami, zostały stworzone tak, by od nasady imitowały skórę głowy, co pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu przedłużenia lub zagęszczenia fryzury. . Idealne rozwiązanie dla klientek, które mają włosy pofarbowane od odrostu (1/3 długości włosów) na ciemniejszy kolor, a długości i końce w jaśniejszych tonacjach. (2/3 długości włosów).

Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość pasm Cena za opakowanie
Hairtalk Extensions Plus z odrostami 25 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 600 zł
Hairtalk Extensions Plus z odrostami 40 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 765 zł

HAIRTALK EXTENSIONS PRO – Innowacyjne pasma o szerokości 3 cm, w których włosy zostały ręcznie implantowane w taśmę, z zupełnie niewidocznym wzmocnieniem tuż przy nasadzie każdego pasemka.

Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość pasm Cena za opakowanie
Hairtalk Extensions Pro 25 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 530 zł
Hairtalk Extensions Pro 40 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 675 zł
Hairtalk Extensions Pro 55 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 1050 zł

HAIRTALK EXTENSIONS PRO Z ODROSTAMI – Innowacyjne pasma o szerokości 3 cm, w których włosy zostały ręcznie implantowane w taśmę, z zupełnie niewidocznym wzmocnieniem tuż przy nasadzie każdego pasemka. Idealne rozwiązanie dla klientek, które mają włosy pofarbowane od odrostu (1/3 długości włosów) na ciemniejszy kolor, a długości i końce w jaśniejszych tonacjach. (2/3 długości włosów).

Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość pasm Cena za opakowanie
Hairtalk Extensions Pro z odrostami 25 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 555 zł
Hairtalk Extensions Pro z odrostami 40 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 695 zł

HAIRTALK EXTENSIONS PRO COLORMELTS – Innowacyjne pasma o szerokości 3 cm, w których włosy zostały ręcznie implantowane w taśmę, z zupełnie niewidocznym wzmocnieniem tuż przy nasadzie każdego pasemka. Najnowsza technologia koloryzacji przy przedłużaniu włosów. Uzyskaj efekt ombre bez użycia chemii fryzjerskiej. Rozpoczynając od naturalnego odcienia (ok. ½ długości włosów), colormelts stopniowo przechodzą w drugi i trzeci odcień (ok. ½ długości włosów). Pasma colormelts mają szerokość 3 cm, są idealnym rozwiązaniem dla Klientek chcących uzyskać kolor bez zobowiązań.

Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość pasm Cena za opakowanie
Hairtalk Extensions Pro Colormelts 25 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 565 zł
Hairtalk Extensions Pro Colormelts 40 cm 3 cm 12 sztuk (6 kanapek) 705 zł

COLORMELTS by HAIRTALK – Najnowsza technologia koloryzacji przy przedłużaniu włosów. Uzyskaj efekt ombre bez użycia chemii fryzjerskiej. Rozpoczynając od naturalnego odcienia (ok. ½ długości włosów), colormelts stopniowo przechodzą w drugi i trzeci odcień (ok. ½ długości włosów). Pasma colormelts mają szerokość 4 cm, są idealnym rozwiązaniem dla klientek chcących uzyskać kolor bez zobowiązań.

Taśma Extensions Długość Szerokość Ilość pasm Cena za opakowanie
Colormelts by Hairtalk 25 cm 4 cm 20 sztuk (10 kanapek) 1235 zł
Colormelts by Hairtalk 40 cm 4 cm 20 sztuk (10 kanapek) 1585 zł

HAIRBAND by HAIRTALK – Włosy na żyłce do samodzielnego założenia. Natychmiastowo zwiększa objętość i długość włosów tworząc wspaniałą fryzurę, którą można wykonać w mniej niż minutę. Wyprodukowany w 100% z naturalnych włosów Remy, na ręcznie wykonanej wkładce, która dopasowuje się do każdego kształtu i rozmiaru głowy. Jest to idealna alternatywa dla stałego przedłużania czy zagęszczania włosów.

Produkt Hairtalk Długość Ilość w opakowaniu Cena
Hairband by Hairtalk 25 cm 1 szt. 1765 zł
Hairband by Hairtalk 40 cm 1szt. 2305 zł

Cena przepinania:
1 kanapka 3cm – 20 zł

1 kanapka 4cm – 25 zł
6 kanapek 3cm, czyli 1 opakowanie – 120 zł
10 kanapek 4 cm, czyli 1 opakowanie – 250 zł
*PRZECZEPIANIE TAŚM EXTENSIONS HAIRTALK należy wykonywać co 4-6 tygodni

 

METAMORFOZY

Przesuń suwak na zdjęciu, aby zobaczyć efekt PRZED / PO