Regulamin Salonu

EM STUDIO

Decydując się na zabieg w naszym salonie akceptujesz warunki ogólne – niniejszy regulamin salonu

1) Godziny otwarcia Salonu Em Studio: Pon-pt- 8.00-20.00 , Sobota-8.00-15.00. W dniu świątecznym ustawowo wolne od pracy , salon będzie nieczynny.
Istnieje możliwość umówienia się w taki dzień do usługi doliczamy wówczas 100%

2) Warunkiem wykonania pełnej usługi jest punktualne przyjście na wizytę (ewentualne spóźnienia bez poinformowania nas o tym telefonicznie akceptowane są tylko do 10 min., po umówionym terminie – każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie istnieje możliwość odstąpienia od tej reguły.
W przypadku spóźnienia nie gwarantujemy pełnego wykonania usługi , w niektórych przypadkach spóźnienia oznacza brak wykonanej usługi. Usługa przepada , również gdy klient korzysta z karnetu.

3) Zakup usługi w Salonie fryzjerskim Em Studio jest równoznaczne ze złożeniem przez klienta oświadczenia , iż nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Salon , poddaję się zabiegom własnej , nieprzymuszonej woli, oraz że zapoznał się z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje klient będzie ponosił odpowiedzialność.

4) Zakres pracy i zużytych kosmetyków zależy od indywidualnej predyspozycji oraz potrzeb klienta , co ma wpływ na CENĘ końcową.

5) W przypadku gdy klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się na umówioną wizytę.

6) Jeżeli osoba dysponująca zaproszeniem upominkowym nie przyjdzie na umówioną wizytę i nie poinformuje o swojej nieobecności , Salon traktuje to jako usługę zrealizowaną. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione zaproszenie. Bonów nie wymieniamy na gotówkę.

7) Na terenie Salonu Em Studio zakazane jest:
* palenie papierosów i zażywanie środków odurzających
* wnoszenie i spożywanie napojów alkoholowych
* głośne i niekulturalne zachowanie

8) Udostępnienie danych osobowych, numerów telefonów przez klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Salon fryzjerski Em Studio zgodne obowiązującym prawem. Powyższe dane służyć mogą tylko i wyłącznie do obsługi klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarza Salonu fryzjerskiego Em Studio.

9) Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon fryzjerski Em Studio nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług.

10) Nasze promocje i rabaty nie łączą się.

11) Za przedmioty pozostawione na terenie Salonu fryzjerskiego Em Studio salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności

12) Za usługi świadczone w Salonie fryzjerskim Em Studio płatności można dokonać gotówką i kartą.

13) Ewentualne skargi , wnioski i zażalenia prosimy kierować do właściciela salonu osobiście lub telefonicznie. Reklamacje rozpatrywane są do 7 dni od daty wykonania usługi.

14) Zastrzegamy sobie prawo do zwrotów pieniędzy za wykonaną usługę – udostępniamy najbliższy możliwy termin w ramach bezpłatnej poprawki.