Regulamin Salonu

EM STUDIO

Decydując się na zabieg w naszym salonie akceptujesz warunki ogólne – niniejszy regulamin salonu

1) Godziny otwarcia Salonu Em Studio: Pon-pt- 8.00-20.00 , Sobota-8.00-15.00. W dniu świątecznym ustawowo wolne od pracy , salon będzie nieczynny. 
Istnieje możliwość umówienia się w taki dzień do usługi doliczamy wówczas 100% 

2) Warunkiem wykonania pełnej usługi jest punktualne przyjście na wizytę (ewentualne spóźnienia bez poinformowania nas o tym telefonicznie akceptowane są tylko do 10 min., po umówionym terminie – każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie istnieje możliwość odstąpienia od tej reguły.
W przypadku spóźnienia nie gwarantujemy pełnego wykonania usługi , w niektórych przypadkach spóźnienia oznacza brak wykonanej usługi. Usługa przepada , również gdy klient korzysta z karnetu.

3) Zakup usługi w Salonie fryzjerskim Em Studio jest równoznaczne ze złożeniem przez klienta oświadczenia , iż nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Salon , poddaję się zabiegom własnej , nieprzymuszonej woli, oraz że zapoznał się z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje klient będzie ponosił odpowiedzialność.

4) Zakres pracy i zużytych kosmetyków zależy od indywidualnej predyspozycji oraz potrzeb klienta , co ma wpływ na CENĘ końcową.

5) W przypadku gdy klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się na umówioną wizytę.

6) Jeżeli osoba dysponująca zaproszeniem upominkowym nie przyjdzie na umówioną wizytę i nie poinformuje o swojej nieobecności , Salon traktuje to jako usługę zrealizowaną. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione zaproszenie. Bonów nie wymieniamy na gotówkę.

7) Na terenie Salonu Em Studio zakazane jest:
* palenie papierosów i zażywanie środków odurzających 
* wnoszenie i spożywanie napojów alkoholowych
* głośne i niekulturalne zachowanie

8) Udostępnienie danych osobowych, numerów telefonów przez klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Salon fryzjerski Em Studio zgodne z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (DZ.U.2002r.Nr101,poz.926 ze zm.).Powyższe dane służyć mogą tylko i wyłącznie do obsługi klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarza Salonu fryzjerskiego Em Studio.

9) Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon fryzjerski Em Studio nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług.

10) Nasze promocje i rabaty nie łączą się.

11) Za przedmioty pozostawione na terenie Salonu fryzjerskiego Em Studio salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności

12) Za usługi świadczone w Salonie fryzjerskim Em Studio płatności można dokonać gotówką i kartą.

13) Ewentualne skargi , wnioski i zażalenia prosimy kierować do właściciela salonu osobiście lub telefonicznie. Reklamacje rozpatrywane są do 7 dni od daty wykonania usługi.